چوب OSB3

چوب OSB3Reviewed by امیرمحمد غیور on Feb 7Rating: 5.0چوب OSB3 | استندروفچوب OSB3 تخته ای با ثبات ابعادی برای تحمل بار و استحکام دیوارهای ساختمان ها که در دو اندازه 11 و 9 میلی متری وجود دارد که میتوانید لیست قیمت برای خرید و فروش را از استندروف دریافت کنید.

چوب OSB3

یک تخته صلب و دارای ثبات ابعادی, برای تحمل بارواستحکام دیوارهادرساختمان سازی درشرایط خشک و مرطوب آب وهوایی طراحی شده است.این تخته ساخته شده از 3لایه چوب های نازک با جهت گیری متقاطع,پیوند داده شده توسط یک رزین سنتزی ضدآب و حاوی مقدار ناچیزفرمالدهید که برابر با همان مقدار درچوب طبیعی است.شکل خاص, کیفیت وپخش متعامد لایه ها در ضخامت تخته منجر به خواص مکانیکی برجسته EGGER OSB3ازقبیل افزایش الاستیسیته واستحکام خمشی عالی در راستای محور اصلی این تخته شده است.

دیوارها

چوب OSB3 را می توان در ساخت دیوارهای خارجی و همچنین پوشش داخلی و خارجی ساختمان و پارتیشن های داخلی و Dry Wall، به تنهایی و یا به همراه فوم XPS یا گچ برگ فایبری استفاده نمود. ویژگی های فیزیکی و ایستایی این محصول طراحی و اجرای بی خطر و با دوام دیوارها را تسهیل می کند.

طبقات

تخته های OSB3 می تواند ساخت کف طبقه را به صورت خشک فراهم کنند در نتیجه برای تولید کف باربر و استحکام طبقات مناسب می باشد. پروفیل کام و زبانه واتصال سریع با دقت بالا و مقاوم بین قطعات را امکان پذیر می کند. سطح صاف و مقاومت بسیار بالا این تخته ها را برای اجرای کف گزینه ای ایده آل می سازد.

بام ها

در ساخت بام ، چوب های OSB3 به عنوان روکش داخلی بام برای پوشاندن سازه ی خرپای سقف یا مقاوم کردن قالب لایه های شیروانی استفاده می شود، که سطح زیرین کاملا صافی را برای اجرای کارهای بیشتر روی بام فراهم می کند.

موارد دیگر استفاده

علاوه بر سازه قاب سبک فولادی و سازه های چوبی ، این تخته از نظر اقتصادی محصول مقرون به صرفه ای محسوب می شود. به طور مثال برای ساخت حصار ، المان های مخصوص حفظ حریم خصوصی، بسته بندی یا قالب بتن استفاده می شود.

دقت بسیار بالا

تولید بسیار دقیق و تغییر ابعادی کم تخته ها نشان می دهد که حتی برای پوشش دادن سطوح وسیع در زوایای دقیق بدون نیاز به کار مضاعف قابل استفاده هستند. اینجاست که چوب های OSB3 ما ، برگرفته از اتصال دقیق ، ساختار تعامدی و ثبات ابعادی منحصر به فرد می باشند.

قدرت مکانیکی بالا

OSB3 چوبی با کارایی بسیار بالاست که تحمل بار بنا را تضمین می کند که نشان دهنده استحکام و توان ایستادگی دیوارها می باشد.

چگالی قابل اطمینان

چوب های OSB3 حداقل چگالی 600 کیلوگرم بر متر مکعب را دارند. این چگالی تاثیر ویژه ای بر ساختار فیزیکی و مکانیکی بنا از قبیل استحکام لبه ها ، نفوذ هوا و ظرفیت بازدارنده ی بخار می گذراند.

نسب سریع و آسان

چوب های OSB3 ما قابل فرآوری با ابزارهای استاندارد فرآوری چوب هستند. نصب سریع این تخته ها باعث کاهش زمان تکمیل پروژه ی شما می شود که در نتیجه صرفه جویی مالی را نسبت به بقیه محصولات در پی دارد. حمل سبک و آسان هر تخته باغث نصب سریع آن می شود و ساختمان را از قرار گرفتن در معرض شرایط جوی باز می دارد . این امر برای پروژه هایی که در آب و هوای غیر مناسب اجرا می شوند، بسیار مهم است . اجرای خشک این تخته های منجر به پروسه ی نصب تمیز و بدون استفاده از آب می شود.

اطلاعات تماس جهت خرید، لیست قیمت و مشاوره چوب OSB3