آندوویلا سبزReviewed by امیرمحمد غیور on Feb 7Rating: 4.0آندوویلا سبز | استندروفآندوویلا سبز یکی از انواع پوشش سقفی آندوویلا می باشد که دارای وزن سبک، هم پوشانی کاملا مطمئن، جریان دائمی هوا که جهت سفارش ، خرید و لیست قیمت می توانید با 09144103007 تماس بگیرید.

آندوویلا

آندوویلا سبز

ابعاد آندوویلا
طول : 106 cm
عرض : 40 cm
ضخامت : mm 3
وزن هر ورق : 1.27 Kg
پوشش هر ورق : 0.312 مترمربع

مشخصات بسته بندی
تعداد تایل : 10 عدد
وزن بسته بندی : 21.7Kg
سطح خالص : 3.12 مترمربع

مشخصات پالت آندوویلا
تعداد بسته : 81 عدد
وزن هرپالت : 1078Kg
سطح خالص : 252.78 مترمربع

مقاوم در برابر راه رفتن روی سقف

چنانچه شیب سقف زیاد نباشد به راحتی می توان روی سقف آندوویلا و روی همپوشانی راه رفت.روی سقف با شیب زیاد که از نردبان استفاده می شود ، فشاری که به سقف وارد می شود باعث صدمه و تغییر شکل تایل ها نمی شود.
هم پوشانی کاملا مطمئن
برجستگی مخصوص حاشیه آندوویلا طوری طراحی شده است که از نفوذ و برگشت آب باران و برف در کلیه شرایط آب و هوایی کاملا جلوگیری می کند و همچنین در مقابل فشار ناشی از باد کاملا مقاوم می باشد.
صرفه جویی در زیرسازی
آندوویلا برعکس پوشش های مشابه مثل شینگل نیازی به زیرسازی یکپارچه ندارد. به راحتی به روی شبکه چوبی و فلزی با فواصل قابل حمل نصب می شود.این ویژگی هزینه زیرسازی را تا 50 % کاهش می دهد.
داشتن انعطاف و جلوگیری از نشت آب

به دلیل انعطاف پذیری ، در شرایط آب و هوایی گوناگون حتی در یخبندان ترک بر ممیدارد و هیچگاه نگران نشت آب نخواهیم بود.

نصب آسان

میخ کوبی بدون زحمت.میخ های گالوانیزه ویژه با کلاهک و واشر یکپارچه از نشت آب باران جلوگیری می کند . ورق های آندوویلا با اره یا کاتر مخصوص به قطعات دلخواه بریده می شود.
وزن بسیار سبک
ورق های تایل آندوویلا با سبکی وزن سقف معادل 4 کیلوگرم در هر متر مربع امکان نصب آسان ، مصرف نیروی کار کمترو جلوگیری از زیان های سقف های سنگین را در شرایط زلزله به همراه دارد( کافی است وزن یک مترمربع سقف سفالی بین 50 تا 60 کیلوگرم را با وزن 4 کیلوگرم آندوویلا مقایسه فرمایید)

جریان دائمی هوا

شکل هندسی آندوویلا، جریان ورود و خروج هوا را ممکن می سازد.بنابراین ضمن تهویه طبیعی از رطوبت و عرق کردن سقف در داخل فضای سالن یا منزل جلوگیری می کند ( فضای آزاد بین تیزه و تایل ها و کناره سقف برای تهویه در هر متر معادل 85 سانتی مترمربع است)

انواع آندوویلا

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *